Articles

Direktori Pegawai

Bahagian Khidmat Pengurusan

Nama  Jawatan  No.Telefon  email
@pahang.gov.my 
Dato' Ali Syahbana Bin Sabaruddin Pegawai Daerah Pekan 09-4211776 ali.syahbana 
Rafidah Binti Mohd Tahar Pen.Peg.Daerah KP 09-4211778   rafidah.mtahar
Rusmariyati Binti Ali Pen.Peg Tadbir KP 09-4211734 rusmariyati
Kosong Pen.Peg Teknologi Maklumat 09-4211755 -
Salmah Binti Muda Ketua Pembantu Tadbir        09-4211779 salmah
AM Bahagian Khidmat Pengurusan   09-4211781  -

Bahagian Pembangunan

Nama  Jawatan  No.Telefon  email
@pahang.gov.my 
Wan Azlida bt Wan Muda Ketua Pen.Peg.Daerah PLB 09-4211756 w.azlida
Kosong Pen.Peg Daerah PLB 09-4211757 -
Muhamad Helmi bin Derus Pen.Peg Daerah PLB            09-4211788   mhelmi
Wan Zaiton Bt Wan Ishak Ketua Pembantu Tadbir 09-4211759 wan.zaiton
AM Bahagian Pembangunan   09-4211760  -

 Bahagian Pengurusan Tanah

 

Mohd Zukri Bin Sidek Ketua Pen.Peg. Daerah (T) 09-4211761 -
Mohd Zulkifli Bin Awang @ Ab. Ghani Pen.Peg.Daerah Pelupusan   09-4211760   m.zulkifli
Amir Syaffiq bin Hamzah Pen.Peg Daerah Kuatkuasa  09-4211767 amir.syaffiq
Nur Atiqah Bt Nik Shamsudin Pen.Peg Daerah Pendaftaran 09-4211745 nur.atiqah
Sharifah Farina Bt Syed Dabal  Ketua Pembantu Tadbir Hasil 09-4211775 -
No'rul Ain Binti Abdullah  Ketua Pembantu Tadbir Pelupusan 09-4211765 norul.ain
Azizan Binti Abdul Malik Ketua Pembantu Tadbir Pendaftaran  09-4211772 azizan.malek
AM Unit Kerja Luar   09-4211769
AM Unit Perumahan   09-4211782

Tarikh kemaskini : 14 Julai  2016